Mieszkanie 2 pokoje ***Ponikwoda***

Mieszkanie na sprzedaż
549 000,00 PLN , Pow. 41 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
41 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Lublin Ponikwoda , Czesława Strzeszewskiego
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
551202
Cena za m2:
13 390,24 PLN
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w  bloku z windą przy ul. Strzeszewskiego w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie.

Mieszkanie składa się z:

• salonu z aneksem kuchennym
  • sypialni
  • łazienki
  • przedpokoju
  • balkonu

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym — dodatkowo płatne 50 000 zł.

Mieszkanie sprzedawane jest wraz z pełnym wyposażeniem — meblami wykonanymi na wymiar oraz sprzętem AGD prezentowanym na zdjęciach.

Nieruchomość znajduje się w budynku z 2015 roku. Blok wyposażony jest w windę, a teren osiedla jest ogrodzony i zagospodarowany zielenią. Dla mieszkańców dostępny jest również plac zabaw.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

• miejsce postojowe w garażu podziemnym
  • spokojna i dobrze skomunikowana okolica
  • bardzo dobry stan techniczny mieszkania i wyposażenia
  • osiedle z dużą ilością zieleni

Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja. Osiedle przy ul. Strzeszewskiego na Ponikwodzie to spokojna i dynamicznie rozwijająca się część Lublina. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe, restauracje, placówki medyczne, przedszkola oraz żłobki. W okolicy dostępne są również przystanki komunikacji miejskiej zapewniające wygodne połączenie z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Lublina. Dodatkowym atutem jest szybki dojazd do obwodnicy miasta.